пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Датчик (детектор) руху.

Монтаж (установка) та підключення прожектора з датчиком руху.

Що таке датчик руху? Далеко ходити не треба — наприклад, Ви заходите в під’їзд і вмикається світильник, через хвилину-дві він гасне (можна як менше так і більше, прожектор з датчиком руху (фото) є вбудований регулятор часу спрацьовування) або при вході в супермаркети — двері автоматично відкриваються — це пристрій з детектором руху.

прожектор с датчиком движения(фото)Найголовніша їхня перевага — величезна економія Вашої електроенергії, а вартість датчика руху варіюється від 250 грн. Найпоширеніший світловий прилад — прожектор з датчиком руху. Таку систему можна поставити і у дворі приватного будинку, і де завгодно, де є необхідність непостійного освітлення, а так би мовити «на вимогу».

Причому Вам не потрібно ні вмикати ні вимикати, він просто реагує на Ваш рух. Адже зручно, правда? До того ж будь-який світловий (крім люмінесцентних та економних ламп), звуковий прилад або прожектор з датчиком руху можна використовувати в системах охоронної сигналізації. З’явився хтось на території — спрацювала сирена або засвітилося світло.

А якщо його використовувати в парі з фотореле — то Вам і включати його не доведеться, воно автоматично включатиметься на ніч. Загалом прикладів можна наводити безліч, все залежить від того, чого Ви хочете.

виды датчиков движения(фото)

На щастя, сучасне виробництво дозволяє нам вибирати, адже видів датчиків руху зараз є безліч: можна регулювати час спрацьовування, кут охоплення території, час і дистанцію спрацьовування, а також інші параметри.

Датчик руху підключити зможе електрик на будь-який прилад як світловий, так і інший. Як підключити датчик руху можна переглянути тут. Можна також встановити на кілька приладів, що буде дешевше. Але тут головне не перебрати за потужністю. У разі перебільшення необхідно використовувати магнітний пускач (контактор) на 220В при однофазному напрузі, і на 380В при трифазному.

 

Як джерело світла для датчика руху повинні застосовуватися лампи розжарювання або світлодіодні.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua