пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Ремонт електропроводки у квартирі або будинку Київ

Ремонт електропроводки в квартирі, необхідний насамперед для уникнення нещасних випадків. Несправна електропроводка може зашкодити не тільки матеріальному добробуту, а й життя. Тому з ремонтом електропроводки затягувати не можна, потрібно вживати заходів, викликавши електрика.

Справа в тому, що раніше, десь до 2000 року при будівництві багатоповерхівок застосовувався алюмінієвий провід, а його термін служби складає п’ятнадцять років, мідних же — двадцять п’ять. На ті часи квартирна електропроводка розраховувалася виходячи із споживання електроенергії малопотужних приладів, і тому вибирався провід із алюмінію малих перерізів.

Зараз же наші квартири просто «напхані» побутовою технікою і стара електропроводка просто не витримує такого навантаження-вона то плавиться або ж вибиває захист. І тому ремонт електропроводки, а часто і заміна електрики вкрай необхідна. До того ж алюміній у порівнянні з міддю є менш електропровідним, і за своєю фізичною властивістю схильний до зламу при частих перегинах. А з цього й усі наслідки. Тому я віддаю перевагу і рекомендую використовувати тільки мідну електропроводку!

 

В наших же квартирах стара алюмінієва проводка служить років по тридцать-сорок, у Вас є потреба периодично викликати электрика із ЖЕКу, або ж іншого. Він вимушений ремонтувати електропроводку і лагодити її. ремонт електропроводки І тут з’являється необхідність проведення повного комплексу під поняттям електромонтажні роботи, а саме заміна квартирної електропроводки. Деякі власники квартир намагаються самотужки вирішити подібні проблеми. На жаль, своїми силами відремонтувати електропроводку, і навести лад у Вашому електротехнічному господарстві не завжди вдається, тому що немає певного досвіду та знань, а це в свою чергу може призвести до неминучих наслідків. , аж до ураження електричним струмом.

Розетки і вимикачі також не довговічні і залежно від навантажень, що підключаються, розраховані в середньому на п’ять-сім років роботи. Пристрої захисту рекомендується змінювати раз на десять років. Кваліфікований електрик повинен проводити профілактичний огляд проводки раз на п’ять років.

Ремонт електропроводки в Києві убезпечить Ваше житло.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua/ є обов’язковим.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua