У чому перевага електричних щитків? По-перше це зручне розташування систем захисту електричної проводки та обладнання (автоматичних вимикачів, ПЗВ або диференціального автомата, реле напруги, таймера, магнітного пускача) та іншого електрообладнання в одному безпечному корпусі. По-друге, це обладнання захищене від ненавмисного торкання до струмоведучих частин (гвинтових клем, що затискають електричні дроти). По-третє, його можна розташувати у зручному для Вашого обслуговування місці. Як правило, електричні щитки розташовуються десь у коридорі, неподалік вхідних дверей, на висоті 1,5-1,8м. Але деякі воліють і під стелею.
Квартирні електричні щити та ящики виготовляють із пластику або пофарбованого металу. Перші мають привабливіший вигляд. Більшість із пластикових ящиків мають оглядове скло, крізь яке видно положення автоматів і напругу в мережі (за наявності реле напруги). Але такі пластикові електричні щитки є менш пожежостійкими, на відміну від металевих щитків. Також і ті та інші можуть бути як внутрішніми (вбудованими в стіну), так і зовнішніми, які кріпляться просто на стіну. Встановлює та робить розводку (монтаж або ж підключення автоматів) в електрощиток тільки електрик.
Для збільшення картинки просто клацніть по ній.
а) монтаж зовнішнього пластикового електричного щита під стелею
на фото видно: встановлене реле напруги (крайнє зліва), диференціальний автомат (після цього реле від перепаду напруги) і шість автоматичних вимикачів.
б) монтаж вбудованого пластмасового електричного щита на висоті 1,5 м.
в) монтаж зовнішнього пластикового електричного щита в коридорі.
д) електромонтаж металевого вбудованого електрощита
е) електромонтаж металевого зовнішнього електрощита
Повернутися до фотогалереї 1, 2, 3, 4, 5, 6 . Дивитися ще фото 8, 9, 10