пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Встановлення, монтаж та підключення світильників, підвіска люстр та бра.

Встановлення світильників та підвіска люстр Київ потребує послуг спеціаліста. Хто як не електрик допоможе правильно підібрати та підказати як вибрати електроосвітлювальні прилади та арматуру для будинку, адже вони допомагають створити особливий затишний інтер’єр квартири або будинку. фото люстри Останні значно допомагають покращують сприйняття внутрішньої обстановки в цілому. Тому дуже важливо, щоб їхнє призначення було ґрунтовно виправдане відповідно до характеристик та дизайну – адже і від них також залежить комфорт у Вашому будинку. На щастя, зараз надається величезний вибір люстр, бра, світильників, та інших світловипромінюючих приладів — залишається тільки визначиться з Вашими бажаннями.

На даний момент найпоширенішими джерелами світла є:
фото

лампи розжарювання (засновані на світінні вольфрамової спіралі в середовищі газу. На даний момент були найпоширенішими, але поступово відходитимуть, тому що є неекономічними). У них основна частина електроенергії йде в тепло-близько 95%);

фотоенергозберігаючі лампи (останнім часом набули широкого поширення, внаслідок їх економічності та більшої довговічності, але вони вже майже відійшли. Мінус -не можна застосовувати в парі з пуско-регулюючою апаратурою, в тому числі і з димером);

фотолампи на 12В для гіпсокартонних стель (застосовуються лише у парі з понижувальним трансформатором). Також вже відійшли, майже вже не виробляють. На зміну прийшли такі ж самі по формі та кріпленню, тільки світлодіодні;

люмінесцентні фото (засновані на світінні люмінофора в середовищі ртутного газу, мінус-їх не можна застосовувати в парі з пуско-регулюючою апаратурою, в т.ч. і з димером). Зараз вже існують аналоги-світлодіодні;

галогенні лампи фото (застосовуються в т.ч і в прожекторах).

світлодіодні лампи— світловим елементом є світлодіоди. Мають хороші світлові властивості, відчутну економічність у плані енергоспоживання. В порівнянні з вищеперечисленними, енергоспоживання в 7 разів меньше. Замінили майже всі види ламп розжарювання.

Сервіси, що надаються з монтажу освітлювальних приладів:

-підвіска люстр (на гачок, анкер та на дюбелі);
-встановлення стельових або настінних світильників типу тарілка;
-встановлення світильників «риб’яче око» для гіпсокартонних стель, тобто точкові світильники;
-встановлення, налагодження та підключення ;
-встановлення
галогенних прожекторів;
-встановлення бра;
-монтаж люмінісцентних ламп з нуля .

Повісити (почепити) люстру або світильник на гачок є одним із найпростіших завдань електрика. Для виконання цієї роботи потрібен сам гачок, якщо такого ще немає на стелі, перфоратор і бур з відповідним діаметру дюбеля, . У стелі свердлиться один отвір, забивається туди пластиковий дюбель, і в нього закручується гачок. Тепер можна підключити та повісити (підвісити) люстру або світильник.

Якщо вага люстри перевищує 5 кг, то необхідно застосовувати анкерний гачок. Останнім часом більшість люстр потрібно кріпити на планочку. Монтаж люстри на таку планочку, а вона служить своєрідним кронштейном, потрібно після закріплення цієї планочки на стелі за допомогою двох дюбелів. У планочці повинні бути зафіксовані за допомогою гайки, два гвинти, на які потім і кріпитиметься люстра. Підключити бра можна також як і в способах описаних вище.

Буває так, що в нових люстрах вивід до підключення складається з двох дротів. Це означає, що вимикатися вона буде лише одноклавішним вимикачем. Для того щоб використовувати вимикач на два положення (наприклад, включати частину ламп на люстрі однією клавішею, іншу частину-іншою клавішею), потрібно виводити третій провід. Таким чином, один провід буде нуль як загальний, а два інші-виходи із двоклавішного вимикача. Але для цього потрібно розібрати в люстрі місце, де з’єднуються дроти, і зробити відповідне розведення. Ще як аналог можна застосувати димер, який плавно регулюватиме світло на Вашій люстрі або світильнику, але це тільки з лампами накалу. Хоча вже існують димируємі світлодіодні лампи, або ж спеціальний димер для світлодіодних ламп.

Замовити послугу можна за номером телефону 0967557458 та 0502604710

 

© 2010. Усі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua