пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Монтаж та електропроводка для «розумного будинку».

Час не стоїть на місці, і життя не стоїть на місці. Світ сповнений сучасними технологіями. Людина з часів свого існування постійно щось винаходить задля поліпшення і головне спрощення дій, що з полегшенням фізичної праці. Зараз від технологій не відстає, і навіть набирають обертів так звані системи «розумного дому».

Для початку розберемося, в чому ж переваги технології розумного будинку, в порівнянні зі звичайними електропроводками. За фактом електропроводка для «розумного будинку» нічим не відрізняється від стандартної електропроводки. Головною відмінністю є елементи керування побутовими електроприладами. І саме вони дозволяють як програмувати, так і не тільки дистанційно ними керувати, але ще віддалено подавати команди на включення і виключення.

Можна як приклад розглянути та порівняти стандартну електропроводку (варіант «А»), так і електропроводку «розумного будинку» (варіант «Б»). Багато хто звичайно скажуть: -«А мовляв, навіщо мені потрібен ваш розумний будинок, ми так, по-старому. Встав-включив світло, вийшов-вимкнув. Можна просто вилку в розетку вставити і все працює без вашого «розумного будинку. І інше і так далі. Почасти вони мають рацію. Але і розумний будинок не змусить себе мовчати.

Отже, порівнюємо. Уявіть, що на вулиці мороз, або різко похолодало. Напевно, Вам хочеться прийти в теплий будинок і випити гарячого чаю.
«А». заходьте в холодну квартиру, ставте чайник, вмикаєте обігрівач. Очікування…..
«Б». заходьте у свій смартфон, натискаєте у додатку на кнопку включити чайник та/або обігрівач, теплу підлогу, електрокотел, не важливо що. І Ви вже далеко все запустили. І це «Розумний дім». І в ньому тепло та затишно.

Є навіть функція своїм голосом віддавати команди для увімкнення або вимкнення електроприладів. Говоріть смарфону: «Окей гугл. Увімкни світло кімната» і, вуаля, світло вмикається. Але про це буде окрема стаття. Також і ви зможете прочитати про модулі для розумного будинку, наприклад, такі як Sonoff WIFI mini.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua/ є обов’язковим.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua