пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Монтаж та підключення точкових світильників.

Монтаж та підключення точкових світильників.

Настав час зайнятися ремонтом. Ви вже прикинули що як буде. Хочеться чогось незвичайного, адже так? Своєрідний дизайн може бути втілений за допомогою гіпсокартонних стель та сучасної натяжної стелі. Елементами освітлення кімнат з гіпсокартонними стелями, служать точкові світильники типу «риб’яче око».

Монтаж та встановлення світильників точкового світла виконується після монтажу гіпсокартонної стелі та після остаточного її фарбування. точкові світильники Київ у підвісній стелі фотоПісля чорнової установки гіпсових листів можна вже вирізати отвори для точкових світильників. Спочатку робиться розмітка, потім перевіряється, чи ці отвори не потрапляють на несучий профіль для гіпсокартону.

Якщо є попадання, потрібно відкоригувати розмітку. Перевірити можна магнітом, спеціальним портативним металошукачем, або за відсутності цих на крайній випадок просвердлювати отвори найтоншим свердлом у зоні влучення точкового світильника. У такий спосіб можна знайти профіль. Добре, якщо перед кріпленням гіпсокартону, заміряти і записати міжцентрові відстані між профілями, що несуть каркас майбутньої стелі.

Ще один аспект. Бувають різні відстані між стелею та гіпсокартоном. Якщо одна сторона профілю кріпиться до стелі, а до протилежної сторони кріпиться гіпсокартон, то в такій ситуації потрібно відразу розкидати дроти там, де треба буде встановити точкові світильники. Якщо ж місця між стелею і гіпсокартоном достатньо, то прокласти дроти до місця розташування точкових світильників можна і після кріплення гіпсокартонних листів.точковий світильник із галогенною лампою на 12 и 220 Вольт

точковий світильник під лампу розжарюванняОтвори під лампи вирізають спеціальними коронками-фрезами. Потрібно вже мати світильники точкового світла, щоб правильно вибрати діаметр коронки. Коли отвори готові і прокладені дроти, можна вже фарбувати стелю і підключити точкові світильники. Встановити світильник в отвір дуже просто. Для цього потрібно дві пружини, що притискають, підняти вгору, і всунути його в отвір. Пружина повернеться у вихідний стан і притисне світильник до гіпсокартонної або підвісної стелі.

види точкових світильників з галогенною пальчиковою лампою.Світильники точкового світла мають часто галогенові лампи. Такі лампи для точкових світильників можуть бути як на 12 Вольт, так і на 220 В. Перші використовуються в парі з понижувальним трансформатором 220/12 Вольт. Трасформатори для точкових світильників ховаються на внутрішній стороні гіпсокартону. Але такі лампи майже вже відійшли, так як є вже достатньо популярні аналогічні по формі, тільки світлодіодні. Причому енергоспоживання таких в сім! раз меньше.

Найнезвичайніший дизайн освітлювальних приладів, втілені з пальчиковими галогеновими або світлодіодними лампами, на рис. ліворуч. Такі світильники можна підібрати для будь-якого інтер’єру. Вони легкі у монтажі, довговічні, красиві. Але й ціна для них відповідна, адже краса потребує жертв.

Точкові світильники здатні створити особливий затишок для Вашої оселі. Зважаючи на їх численне розмаїття, можна спроектувати свій власний, ніде неповторний дизайн. Підключення точкових світильників не складно, але бажано запросити электрика.

Ви читали: як підключити точковий світильник, монтаж точкових світильників.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua