пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Підключення відеодомофона: монітора (екрана) та кнопки виклику.

У наш час на зміну звичайному дзвонику приходить новація під назвою «відеодомофон». Після його покупки, виникає завдання підключити відеодомофон і кнопку виклику. Сам пристрій складається з відеомонітора і «антивандальної» кнопки для виклику. У самій кнопці розташовані камера частіше з інфрачервоним підсвічуванням та мікрофон.

На екрані дисплея можна спостерігати людину, що дзвонить у Ваші двері, можна просто подивитися, що у Вас там робиться за дверима, натиснувши кнопка «камера», через екран можна спілкуватися з людиною за дверима. Також можна у більшості сучасних екранів відеодомофона є можливість робити як фотографії так і запис відеорозмови з телефоном до Вас.

Для цього в моніторі повинна бути картка пам’яті. Можна змінювати мелодії, встановлювати додаткові кнопки або камери, кнопка може бути навіть за десятки метрів (наприклад, у приватному будинку, біля хвіртки).

Для підключення екрана відеомонітора до місця розташування необхідно підходити два кабелі. Один із них є слаботочним, а інший силовим. Перший з’єднує кнопку дзвінка, розташовану за дверима. Він повинен складатися як мінімум із чотирьох! проводків, бажано різних кольорів. Зазвичай для цього беруть або сигнальний провід 4х0,22, або кручена пара інтернет марки FTP-5e або UTP-5e. Можна також брати і 4-жильний інтернет-провід.

Силовий провід підводиться до екрану монітора, живлення 220 вольт. Це обов’язкова умова здебільшого. Комутація та встановлення кнопки виклику та екрана повинні проводитися кваліфікованим електриком. Це пов’язано з одним фактором-монітор і кнопка підключаються за електричною схемою. І тут важливо не переплутати проводки, інакше можна вивести з ладу обидва пристрої.

В общем для специалиста установить и подключить  видеодомофон не является сложной задачей. Приблизительная стоимость подключения видеодомофона стартует от 800грн.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

 

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua