пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Підключення електроплити, варильної індукційної поверхні та духової шафи

Встановлення та підключення стаціонарної електроплити, індукційної електроплити  і/або духової шафи проводитися фахівцем-електриком як правило підключення електроплити, духової шафи, духовки, варильної поверхні, індукційної електричної плити Київпісля встановлених кухонних шаф. Для правильної та надійної працездатності, яка буде служити довго та пожежобезпечно, потрібно на первинному етапі підібрати правильний перетин дроту.

Для електроплити потужністю до 6,5 кВт беремо провід перетином 4 мм.кв, від 6,5-8 кВт, а також плюс духовка, перетин становитиме 6 мм.кв мідного дроту. Ще як варіант: підключення духової шафи на окрему лінію здійснюється дротом 1,5 або 2,5 мм.кв. мідного дроту типу ВВГ или ВВП. Духова шафа підключається в окрему звичайну розетку на 16 Ампер, або, якщо ця розетка заважає його установці в саму нішу кухні, через клемники в самій коробці, де розетка. Тобто сама розетка знімається, а підключення йде на провід від неї. Для підключення варильної поверхні використовується розетка потужніша на 32 або 40 А. (фото нижче). Якщо вона заважає встановленню плити в нішу кухні, застосуємо варіант такий самий як і для духової шафи.

При заміні дроту до електроплити залишаю запас дроту 1,2 метра біля місця підключення варильної поверхні на висоті 80 см. Для чого так багато, а для того щоб можна було підключити плиту безпосередньо, без установки розетки, так навіть і краще. Адже розетка через 5-10 років починає виходити з ладу. Оскільки кухня замовляється після електромонтажних робіт, розетка може потім заважати. Провід для духовки залишаю внизу на висоті близько 75 см.

При підключенні необхідно дотримуватись правильності підключення (фаза, нуль і земля), і встановити відповідний по струму автомат, автомат з ПЗВ або дифавтомат .

Стоимость подключения от 500 грн.    розетка для електроплити, варильної поверхні, індукційної електричної плити на 220 вольт. фотоЕлектричні плити випускаються в основному на 220 Вольт, але є моделі з можливістю підключення і на 380 Вольт. Тому при підключенні необхідно правильно читати схему в паспорті або знизу або ззаду плити на клемній колодці.

Підключення електричної плити в Києві та передмісті .

Я встановлюю та підключаю наступні електричні, варильні, індукційні плити та духовки зарубіжних виробників: Siemens (Сіменс), Stinol (Стінол), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі), Gorenje (Горіння), Miele (Міллі), Stiebel елтрон), Edisson (Едісон), Etalon (Еталон), Polaris (Поларис), Thermex (Термекс) AEG (Аег), Ardo (Ардо), Ariston (Арістон), Beko (Беко), Bosch (Бош), Candy (Канді) ), Electrolux (Електролюкс), Hansa (Ханса), Indesit (Індезит), Kaiser (Кайзер), LG (ЛДЖІ), Liebherr (Ліпхер), Samsung (Самсунг), і тд. Довіртеся професіоналові в даній ситуації, якщо самі не змогли розібратися.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua