пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Встановлення реле напруги Zubr (Зубр): заміна, схеми підключення

Останнім часом почастішали пошукові запити на тему: «Встановити та підключити однофазне реле напруги від перепадів в електричній мережі Zubr D40 и D40t фото» або «схема підключення автомата захисту Zubr D25 и D-32t, D40, d50, d63 фото.» На практиці виконувати такі работи досвідченому електрику не складно, а ось не спеціалісту? Виконувати роботи потрібно при вимкненій напрузі. В основному однофазні Реле від перепаду напруги Zubr (зубр) D40 и D50t фотоавтомати від перепаду напруги мають три виходи: нуль, фаза вхід и фаза вихід.

Пристрій для захисту побутового електроустаткування Zubr D-330y, і D-330, має здатність навантаження 32 Ампера, це означає, що на нього можна підключити навантаження потужністю (6,5 кВт). А реле типу D-340y (D40), D-340t (D40t) розраховано на струм 40 Ампер, 7200 Ватт. Кріпиться воно на DIN-рейку, як і звичайні автоматичні вимикачі. Літера t означає, що у такого реле напруги вбудований термодатчик, що реагує на внутрішній температуру контактів реле-автомата.реле напряжения зубр біля лічильника Тобто, якщо контакти почнуть з часом псуватися і підгоряти, то датчик спрацює, і навантаження через реле буде відключено. Таким чином, в електричному щитку виключається повна можливість спалаху всередині. Таке буває дуже рідко, але перестрахування ще нікому не завадить.

електричному щитку виключається повна можливість займання всередині. Таке буває дуже рідко, але перестрахування ще нікому не завадить.

Технічні параметри автомата від перепадів (стрибків) напруги d40:

Межі встановлення параметрів :

— нижня межа, не менше 120-200 Вольт, верхня межа, не більше 210-270 Вольт, струм навантаження, не більше 40 Ампер,
— затримка часу включення, від 10 до 300 сек., (встановлено)— 5 сек.

Як вибрати реле напруги, можна почитати тут, там же і багато фото підключених реле напруги.

Схема-монтаж підключення реле-автомат від перепадів (стрибків) напруги в електричній мережі Zubr (Зубр) моделі D330, 340, D40(фото).

схема подключения однофазного реле напряжения Zubr D40, D40t, D25, D32t, Zubr D330y и D-330t.(фото)

Встановлення та підключення реле напруги Zubr (Зубр).

наконечники для дроту

Встановити пристрій на DIN-рейку та надійно закріпити. Категорично забороняється здійснювати підключення до мережі під напругою! Підключити вхідний та вихідний фазні дроти перетином не менше 4÷6 мм.кв. Якщо провід мідний і багатожильний, то на нього потрібно одягнути наконечник (рисунок праворуч), або добре залудити припоєм. Клему «0» можна підключити дротом 0,5÷1,5 мм.кв., оскільки він не несе великого навантаження, і служить тільки для живлення самої електронної схеми реле.

Рекомендації, як настроїти реле напруги Zubr (Зубр). Якщо у Вас відображається напруга в мережі 190-220 Вольт, то верхню межу потрібно встановити 245 В., нижню 180 В. Якщо ж 230-245, встановити на рівні 255 В., а нижню190 В. Час виставляти максимальний 300 сек. Це потрібно для того, що такі електроприлади як кондиціонери, холодильники та ін. з пусковою властивістю, чутливі до різких стрибків напруги. Ця витримка протягом цього часу відстрочить включення побутових приладів, і вони залишаться неушкодженими та працездатними. У випадку, якщо стрибки вгору будуть дуже частими, то пробувати збільшувати верхню межу на 5 Вольт, а якщо вниз то зменшувати. Але не встановлювати більше 260 Вольт.

По аналогічній схемі підключаються подібні реле напруги такі як: DigiTOP,Volt Control, hs Elektro та інші.

Реле від перепадів напруги Zubr (Зубр) надійно захистить Ваше електроустаткування від стрибків напруги. Адже подальший їх ремонт, за його відсутності, може коштувати не одну сотню гривень…

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua/ є обов’язковим.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua