пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Заміна та монтаж електропроводки в квартирі, Київ.

 

Якщо Ви вирішили замінити електропроводку у своїй квартирі, то потрапили за адресою. Швидше за все, у Вас вже з’явилися проблеми, або ж вирішили оновити стару проводку. А тим, хто придбав нову квартиру, це просто необхідно, оскільки часто проводка від будівельників просто не влаштовує. Хоча вона й мідна, але кількість розеток і вимикачів недостатня, та їх розташування не там, де б хотілося, та й кількість замала.

Заміна електропроводки це лише початок загального ремонту. І робити це вкрай необхідно особливо у застарілих будинках (хрущовках, сталінках), тому що старі дроти вже відслуговують своє, і можуть з’являтися проблеми з електрикою, аж до пожежі! На даний момент немає такого захисного обладнання, щоб захистити від поганого контакту та займання. Тим більше, що побутові прилади у Ваших будинках лише збільшуються.

Основні сигнали для початку рабіт по заміні та монтажу електропроводки:

-планується багато побутової техніки

-підгоряють з’єднання проводів

-у вас тільки одна або дві лінії на всю квартиру

-часті іскріння в розетках

Як я працюю?

Замена, монтаж электропроводки Киев

У розділі прайс-лист Ви маєте можливість детально ознайомитися з цінами на заміну та електромонтаж проводки. Ціни актуальні для міста Київ та передмістя.

Приклад робіт на сторінках фотогалереї. Заміна електропроводки виконується майстром-електриком. У нього має бути досвід роботи від 3-х років, наявність відповідного інструменту та знань. Якщо Ви шукаєте дешевого фахівця, щоб оновити дроти, то ризикуєте чогось недоотримати. За дешевизною стоїть несертифікований провід, який має занижений перетин, китайські автоматичні вимикачі, проста схема прокладання проводів, коли на нього навантажуються всі споживачі. І це ще не всі чинники. Адже на електриці не можна заощаджувати. Це «головне правило» майбутнього надійного та якісного ремонту!

Якщо Ви вже визначилися або є питання (адже їх просто не може не бути), то телефонуйте 096 7557458, 050 2604710 Ігор.

 

© 2010. Усі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua