пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Про себе.

 

Вітаю шановний гість! Дозвольте представитися, мене звати Ігор. На моєму сайті Ви знайдете для себе величезний вибір електромонтажних послуг з ремонту та прокладання електропроводки у Ваших будинках та офісах. Ви будете приємно здивовані якістю зробленої роботи та швидкими термінами виконання. Електромонтажні роботи вимагають певної кваліфікації, і вища освіта інженера-електромеханіка, яка є у мене повноцінною, дозволяє мені правильно розрахувати необхідні види навантажень для безпечної та стабільної роботи Вашої електропроводки. Копію мого диплома можна переглянути тут.

 

Моя фотографияПісля закінчення навчання у 1999 році важко було знайти роботу за своєю спеціальністю. Тому я почав активно впроваджувати отримані знання для надання населенню електромонтажних послуг із ремонту та заміни електропроводки. Хоча на момент закінчення інституту я й так уже багато знав про основи електрики. Не тільки знав, а й застосовував свої знання на практиці, працюючи електриком у різних організаціях, поєднуючи роботу та навчання.

Ось уже понад 14 років я надаю послуги з проведення всіх типів електромонтажних робіт у квартирах та офісах м. Києва, а досвід роботи з 1993 року. За цей час я виконав досить великі напрацювання у цій галузі і втілив у життя проекти різного рівня: від простої зміни розеток і вимикачів до найскладнішого монтажу електропроводки з нуля і установки необхідної електрики.

За минулі роки моїми клієнтами став не одна сотня власників квартир та приватних будинків — деякі з них просто рекомендували своїм знайомим. Також проводив електромонтаж у таких організаціях як ”Одіссей” м.Київ, що займається продажем морепродуктів країн Європи, магазин «Всі двері» — освітлення VIP-залу найкращих дверей, кафе на Павлівській, компанія «Індустріальні будівельні технології» — мною там було обладнано 40 робочих місць для ПК+електромонтаж 5 кондиціонерів, 2 силові щити, більше сотні квартир-і це далеко не повний перелік виконаних мною робіт.
ПАРТНЕРСТВО

Чому ж люди звертаються до мене із замовленнями на проведення електромонтажних робіт? Адже в столиці Київ до послуг клієнта багато організацій та приватних осіб, які займаються монтажем електропроводки та ремонтом електрики в Києві. Спробую пояснити.

Які позитивні переваги ви отримуєте, співпрацюючи зі мною?

1. Робота безпосередньо, без посередників, від моменту заявки-до виконання завдання.

2. Швидкі терміни виконання. (Під час виконання Вашого замовлення, за інші не берусь.)

3. Можна домовитися за ціною, у розумних межах.

4. Гарантія на виконані роботи від 3 до 12 місяців. Якщо несправність сталася з моєї вини-усунення безкоштовно.

5. Матеріали за цінами, нижчими за магазинні.

6. І найголовніше, користуючись моїми послугами Ви заощаджуєте не тільки власні кошти, але й найдорожчий ресурс, що не повертається — це ВАШ ОСОБИСТИЙ ЧАС!

Головне моє правило та девіз – якість виконаної роботи. Воно понад усе, оскільки

Ваша безпека! та репутація має для мене основне значення!

Контактні телефони: 096 7557458, 050 2604710 Ігор.

e-mail: zubenkoi@gmail.com

P.S. Мені часто запитують, хто Вам робив сайт? Відповідаю відверто-дизайн і внутрішнє оформлення контенту, тобто статті на сторінках, схеми та фотографії написані, намальовані та сфотографовані особисто мною, і не вдавався до послуг інших осіб для його оформлення. Наскільки він корисний, вирішувати Вам.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua