пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Електромонтаж ретропроводки. Фото.

Сучасний дизайн квартир вимагає певної родзинки. Свій внесок у різноманітність та нестандартність може внести застосування, як не дивно, зовнішній електромонтаж, а саме монтаж ретропроводки. Отже, електропроводка у так званому стилі «ретро».

Електропроводка в стилі ретро зараз це дуже престижний тренд. Найчастіше замовники входять у певні категорії людей, які мають добрий і незвичайний смак та уявлення про нестандартність і незвичайність. Ретропроводка може застосовуватися в будинках з дерев’яних стін або бруса. Але не тільки.

Гарно виглядає ретропроводка також і в дерев’яних будинках, в будинках або квартирах в ретростилі, ретро-кафе, можна просто зробити одну кімнату або вітальні в стилі ретро. Погодьтеся, адже набагато красивіше виглядає така ретропроводка в будинку з дерев’яного бруса, ніж вона проходила б у пластикових білих або під дерево, коробах.

З моменту появи електрики, за старих часів раніше так і робили, виконували електромонтаж електропроводки зовні по стінах. Власне, що собою являє ретропроводка. Зовні вона складається з двох-трьох скручених між собою одножильних багатодротяних проводів у подвійній ізоляції.

Перша з ПВХ вініл-пластику, а друга більш слабка і декоративна, ганчіркова, частіше просочена лаком або скловолоконна. Сама проводка має бути не горючою, з приставкою НГ або ls. Оскільки вона є відкритою і має відповідати всім нормам безпеки.

Кріпитися ретроповодка на спеціальні фарфорові (керамічні) ізолятори. Провід між собою скручені у вигляді спіралі. Важливим елементом дизайну є розподільні коробки, вимикачі та розетки в стилі ретро. Адже вони теж надають неповторного смаку, щоб дотримуватися певного стилю.

По перерізу проводів нічого нового, на розетки 2,5 мм. кв, світ 1,5 мм. кв. Як джерела світла можна використовувати лампи «Едісона». В інтернеті можна знайти багато фотографій з монтажу ретропроводки, але для робіт потрібно вибрати якісного електрика з досвідом роботи. Для зовнішнього сприйняття надано фото ретропроводки. Роботу для замовника виконано особисто мною.

 
 
 
 

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua