пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Електромонтаж у розподільчих коробках. Види з’єднань.

Монтаж та з’єднання в розпаювальних, розгалужувальних коробках.

Монтаж і з’єднання в розподільчих коробках є, по суті, одним із відповідальних завдань електрика. Від правильності з’єднання проводів залежить довговічність, надійність і головне пожежобезпечність Вашого житла. На фото показано послідовність з’єднання в розподільчих коробках. Вони необхідні, в принципі без них можна обійтися, але в таких випадках збільшується витрата електричного проводу і вартість робіт.

Деякі вибирають останній варіант, але він має свої плюси та мінуси. Позитивний фактор полягає лише в тому, що відсутня власне сама розподільча коробка, тому що всі з’єднання проводяться в коробках, де стоять вимикачі та розетки. Тобто, просто не видно кришки від розподільчої коробки.

Але основний мінус у разі пошкодження дроту (щось свердлили, затопили і т.д), не можна перевірити на якій ділянці відбулося пошкодження. Оскільки перевірка йде від коробки до електрощита, або від коробки до розеток та вимикачів. Тобто, вона є середньою проміжною ланкою.

Спочатку дроти зачищаються від зовнішньої загальної ізоляції, потім знімається ізоляційний шар з кожного дроту на довжину 5-7 см. Потім перевіряються дроти, куди який йде і позначається. Я наклеюю спеціальні бирки якщо дротів багато. Потім первинне з’єднання та перевірка на працездатність.

Коли все перевірено, всі скручування надійно скручуються і пропаюються припоєм. Для паяння проводів мною був придуманий спеціальний електричний лудильний пристрій. З його допомогою в рази зменшується час пропаювання проводів. Відбувається рівномірне прогрівання скручування, їм можна пропаяти скручування загальним діаметром до 1,5 см! в один рух руки.

Потім все ізолюється кількома шарами ізоленти. Перед штукатуркою стін, коробка спочатку закривається простою плівкою, щоб не закидати скрутки розчином. А після вирівнювання стін, ставиться туди розпаювальна коробка з кришкою.

 

Відео: як паяти мідні електричні дроти для електропроводки

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт http://master-elektrik.com.ua/ обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua