пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Автомат захисту від перенапруги та перепадів beta VP 8500e.

Однофазний автомат защиты от перепадов напряжения Beta VP 8500eавтомат захисту від перепадів напруги Beta VP 8500e має ряд своїх переваг, в порівнянні з іншими автоматами захисту електричної мережі у квартирі чи будинку. Розглянемо докладніше.

Пристрій для захисту побутового електроустаткування Beta VP 8500e має здатність пропускати та тримати струм навантаження 40 Ампер, це означає, що на нього можна підключити навантаження потужністю (7,2 кВт). Літера Е означає, що такий автомат захисту напруги має світлодіодне табло відображення інформації, є ще й з рідкокристалічним індикатором (літера С).

Пристрій має термодатчик, що реагує на внутрішню температуру всередині реле-автомата. Тобто, якщо контакти почнуть з часом псуватися і підгорати, то датчик спрацює, і навантаження через реле буде відключено. Таким чином, в електричному щитку виключається повна можливість спалаху всередині. Таке буває дуже рідко, але перестрахування ще нікому не завадило. Реле займає в щитку всього два модулі, що іноді вигідно за великої кількості автоматів.

реле бета вп 8500е

Технічні параметри автомата від перепадів (стрибків) напруги:

Межі установки параметрів:

— нижня межа, не менше 120-200 Вольт,
— верхня межа, не більше 210-270 Вольт,
— струм навантаження, не більше 40 Ампер,
— максимальне навантаження 8500 Ватт
— затримка часу включення, від 1 до 999 сек., (Встановлено) — 5 сек.

Підключення автомата захисту від перепадів в мережі Beta VP 8500e (фото).

схема подключения однофазного автомата защиты от перепадов в сети (фото) Beta VP 8500e

Установка та підключення реле напруги Beta VP 8500e.

наконечники для провода

Встановити пристрій на DIN-рейку та надійно закріпити. Категорично забороняється підключатися до мережі під напругою! Підключити вхідний та вихідний фазні дроти перетином не менше 4÷6 мм.кв. Якщо провід мідний і багатожильний, то на нього потрібно одягнути наконечник (рисунок справа), або добре залудити припоєм. Клему «0» можна підключити проволокою 0,5÷1,5 мм.кв., оскільки він не несе великого навантаження, і служить тільки для живлення самої електронної схеми реле.

Як вибрати реле напруги, можна почитати тут, там також багато фото підключених реле напруги.

Рекомендації щодо налаштування реле напруги Beta VP 8500e. Якщо у Вас відображається напруга в мережі 190-220 Вольт, то верхню межу потрібно встановити 245 В, нижню 180 В. Якщо ж 230-245, встановити на рівні 255 В, а нижню-190 В. Час виставляти від 300-600 сек. Це потрібно для того, що такі електроприлади як кондиціонери, холодильники та ін. з пусковою властивістю, чутливі до різких стрибків напруги. Ця витримка протягом цього часу відстрочить включення побутових приладів, і вони залишаться неушкодженими та працездатними. У випадку, якщо стрибки вгору будуть дуже частими, то пробувати збільшувати верхню межу на 5 Вольт, а якщо вниз зменшувати. Але не встановлюватиме понад 260 Вольт.

Автомат захисту від перенапруги та перепадів напруги Beta VP 8500e надійно захистить Ваше електроустаткування від стрибків напруги. Адже подальший ремонт, за його відсутності, може обійтися недешево. Для підключення скористайтеся послугами електрика.

© 2010. Всі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua/ є обов’язковим.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua