Запитання. —— Скільки коштує виклик за первинний огляд?
Відповідь. Огляд та первинна оцінка коштує 150 грн. і не входить згодом у ціну за роботу.
Запитання.—— Скільки приблизно коштує заміна електропроводки?
Відповідь. a) 1-кімн. квартира ≈ 10000÷15000 грн.
б) 2-кімн. квартира ≈ 12000÷18000 грн.
в) 3-кімн. квартира ≈ 15000÷30000 грн.
Нижча ціна прийнятна до цегляних будинків, висока — до бетонних та панельних. Збільшення кількості розеток та вимикачів призводить до збільшення вартості роботи, точніша оцінка після попереднього огляду.
Запитання. —— Що входить до цієї ціни?
Відповідь. Штроблення стін; виріз під розетки, вимикачі та розпредкоробки; встановлення коробок під розетки та вимикачі на гіпс; встановлення розеток та вимикачів; встановлення та розведення (підключення) електричного щитка з автоматами. Підвіска люстр вважається окремо за ціною 150-500 грн/шт.
Запитання. ——- Скільки коштують матеріали?
Відповідь. Приблизно як ціна за роботу, але точніше після попереднього огляду.
Запитання —— Хто купує матеріали?
Відповідь. Три варіанти: їдемо разом, ви самі або даєте гроші і я купую сам. Купівля безкоштовна, Вам надаються чеки. Гроші на матеріали я беру після попередньої роботи-штроблення стін. Якщо матеріалів багато, оплачується лише доставка, близько 200 грн.
Запитання. —— Скільки часу займає повна заміна електропроводки?
Відповідь. В середньому на роботу йде 2 дні однокімнатна квартира, 3-кімн. , та 4-5 робочих днів трикімнатна.Запитання. —— Який використовується провід для заміни електропроводки?
Відповідь. Провід мідний монолітний, тобто. однодротовий у подвійній ізоляції марки ВВП або ВВГ-п. На освітлення перетином 1,5 мм. кв., на розетки 2,5 мм. кв.
Запитання. —— Я живу в квартирі, мені потрібно вивозити всі речі чи як?
Відповідь. У житлових квартирах поступаю так: робиться поетапно. Спочатку звільняється одна кімната (беру завжди дальню), штроблюсь там і укладаю провід. Потім речі переносяться у зроблену кімнату, і роблю таку чи кухню. Коридор, ванна, туалет – в останню чергу.
Запитання. —— Як вчинити з речами, меблями?
Відповідь. Дрібні речі ховаються у великі поліетиленові пакети для сміття, т.к. вони не пропускають пилюку. Меблі ретельно накриваються плівкою, дивани та ліжка спочатку покривалами чи простирадлами, а потім також плівкою.
© 2010. Усі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.