пн.-сб. з 9:00 до 19:30
Фотогалерея

Електрик Київ. Виклик та послуги майстера-електрика на обєкт.

Увага!!! До кінця місяця на виконання робіт по заміні або нової електропроводки під ключ надається знижка до 5% від прайсової ціни. Дзвоніть.
тел. 096 7557458 и 050 2604710 Ігор.

Приватний електрик послуги електромайстра в Києві та в передмісті.

Якщо склалися проблеми з електропроводкою, то час шукати запити в інтернеті: «викликати електрика Київ», або «Приватний електрик додому Київ». Напевно, у Вас вже виникла несподівана ситуація щодо роботи електрозабезпечення Вашого будинку. Щось трапилося з електропроводкою або розеткою: заіскрило, запах горілої проводки, йде потріскування при навантаженні, гріється провід, вибиває автомат, не важливо що. Факт один-не працює електропроводка. Це приносить багато незручностей. Вихід лише викликати електрика Київ, якщо самим не під силу.

Майже кожен мешканець Києва може зіткнутися із необхідністю викликати електрика додому. Можуть бути різні причини: поломка електричних проводів та пристроїв (проводка, вимикачі, пробки, автомати, щитова та ін.), нові проекти для нової електропроводки, реалізація заміни старої електропроводки як вид оновлення. Можна пошукати «Електрик Київ» на популярних дошках оголошень. Вам може й трапляться цікаві заголовки: «Роботи з електрики недорого», «Електрик додому», «Послуги професійного електрика Київ», «Виклик електрика Київ» та схожі. Питання в іншому, чи зможете Ви повноцінно довіритися простому заголовку з кількома рядками, або ж ухвалите рішення на користь повноцінного ресурсу (сайту-довгожителя з електрики), і майстра, який має безцінний досвід, який може вирішити проблеми з електрикою.

Перелік несправності може бути різноманітним. Якщо хоча б одну з несправностей ви вкажете: «Так, це саме воно!», то потрапили за адресою. Наслідки різні: Не працюють розетки або світильник, мерехтить світло, вибивають пробки, відгорів дріт. І причину потрібно діагностувати, шукати та усувати. Іноді усунути простіше, ніж знайти пошкодження, особливо коли несправність невидима, потрібно викликати електрика.

Впевнений, вам не важливо, щоб саме я як електрик виконав електромонтажні роботи. Адже Вам потрібна впевненість тільки в тому, що все буде виконано за правилами, що працюватиме довго і справно. Ну щоб типу «спати спокійно». Адже так? І Вам буде дана ця впевненість, причому з гарантією.

Як я працюю?

Я є приватним майстром-електриком. Усі роботи, які вимагають висококваліфікованих знань та досвіду, виконуються мною власноруч. Особливо такі, як збирання щитків, перенесення лічильника, робота під напругою, заміна автоматів, встановлення реле напруги та ін.

У своєму штаті маю помічників, які допомагають мені при об’ємних замовленнях. За Вашим бажанням можна оформити двосторонній договір на виконання робіт. Я, як майстер з вищою технічною освітою, на всі роботи надаю гарантію. Нижче фото мого диплома.

Електрик Київ та передмістя. Виконую електромонтажні роботи будь-якої складності:

• прокладання нової та заміна старої електропроводки в приміщеннях;
• частковий ремонт електропроводки;
• встановлення розеток, вимикачів, електроосвітлювальних приладів;
• заміна старих автоматів та пробок;
• підключення систем автоматики (датчики руху, реле напруги, фотореле);
• підключення бойлерів, електролічильників;
• складання електричних щитів та автоматів;

Приклади електромонтажних робіт, які я виконав

Які переваги  в порівнянні з іншими електриками або  електромонтажними організаціями?

Виконання проектів за Вашими індивідуальними вимогами.

Можливо домовитись по вартості в розумних межах.

Оплата за готовий результат та матеріали.

Надається гарантія до 12 місяців.

Матеріали із складу!

 ЕКОНОМІЯ ВАШОГО ЧАСУ!

Практично кожна доросла людина зустрічалася з проблемами з електрикою. І тут уже не обійтися без професійного майстра-електрика. Електрик Київ здатний у найкоротші терміни виявити та усунути причину несправності в електропроводці. Адже для цього він має необхідні знання та досвід, а це ключ до швидкого вирішення проблем.

Головна мета моєї діяльності – зробити електропроводку у Вашому будинку максимально комфортною, доцільною та головне – безпечною, для Вашого користування. А для цього у мене досвіду задосить.

До Ваших послуг:

Електрик передмістя: Коцюбинське, Ірпінь, Буча, Чабани, Петрівське, Вишневе, Тарасівка та ін.

Електромонтаж Київ: Шевченківський, Деснянський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинський, Дніпровський, Соломенський, Голосіївський, Дарницький район.

Електрик Київ по районах: центр, лівий берег, правий берег, Академмістечко, Біличі, Борщагівка, Нивки, Берківці, Виноградар, Куренівка, Мінський, Дарниця, Харківський масив, Русанівка, Звіринець, Деміївка, Совки, Чоколівка, Відрадний, Святошин, Волинський, Теремки, Корчувате. Оболонь, Петрівка, Сирець, Шулявка, Караваєві дачі, Солом’янка, Татарка, Поділ, Печерськ, Воскресенка, Троєщина, Хрещатик, Лук’янівка, Лісовий, Лівобережний, Березняки.

Якщо залишились питання, телефонуйте 0967557458, 0502604710 Ігор


© 2010. Усі права на цю статтю належать автору та захищені. При копіюванні тексту посилання на сайт https://master-elektrik.com.ua обов’язкове.

Контакти
Ігор
zubenkoi@gmail.com
Можете нам написати
2010 (c)Сайт master-elektrik.com.ua захищений авторським правом. Любе копіювання та
разміщення інформації дозволено тільки при обов'язковому посиланні на сайт!
Технічна підтримка та розробка дизайну від веб-студії webworks.com.ua